Naše služby

Komunikačné riešeniaSystémy pre správu klientovVlastná webová stránkaŠkolenia predajných zručností

Prvotriedne služby pre firmy zo sveta financií

Divízia ATLANTIS FINANCE poskytuje komplexné služby pre firmy pôsobiace v oblasti financií, poistenia a správy aktív. Od školení predajných zručností, cez vývoj a správu systémov až po tvorbu webových stránok.

Komunikačné služby

Ľudia vo vašej firme musia komunikovať jednoducho, rýchlo a je jedno či z mobilu, počítača alebo tabletu.

Naše riešenia vám sprístupnia rýchlu a efektívnu komunikáciu vo vašej firme. Postaráme sa o komplexné nastavenie, podporu pre vašich zamestnancov a tiež ich zaškolenie (ak to bude vôbec potrebné, keďže naše riešenie je jednoduché a užívateľsky prívetivé).

Nemusíte nič nastavovať a spravovať o všetko podstatné sa postaráme. Navyše môžete využiť plnohodnotné riešenie pre správu dokumentov, tabuliek a prezentácii. Súčasťou je aj takmer nevyčerpateľná mailová schránka aby ste neprišli o žiadny dôležitý mail.

Správa klientov

Spoľahlivý systém na správu vašich klientov a navyše plnenie zákonných povinností. CRM systém vo vašej firme nesmie chýbať.

Riadenie vzťahov so zákazníkmi nemusí byť komplikované ani náročné. Vďaka prehľadnému a jednoduchému systému na správu vašich zákazníkov s nimi môžete byť v kontakte či už potrebujú hypotéku alebo poistenie.

Svet financií podlieha aj prísnej regulácii a preto CRM systém funguje zároveň aj ako nástroj na plnenie všetkých zákonných povinností. Samozrejmosťou sú potom podrobné reporty, ktoré vám pomôžu pri vašom podnikaní.

Webová stránka

Byť online je základom úspechu vašej firmy. Ak nemáte webovú stránku a nie ste na sociálnych sieťach, akoby ste ani neexistovali.

Online život je dnes rovnako dôležitý ako ten fyzický. Vašej firme nesmie chýbať vlastná webová stránka. Základným pilierom úspechu je aj prítomnosť na sociálnych sieťach.

Zverte spravovanie vašej webovej stránky a profilov na sociálnych sieťach nám. Ušetrený čas potom môžete venovať vášmu podnikaniu a biznisu.

Predajné zručnosti

Rozvoj vašich ľudí je dôležitým pilierom vášho podnikania. Peniaze investované do ich rozvoja sa vám vrátia vďaka vyšším predajom.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z o sveta financií, poistenia a správy aktív dokážeme vašich ľudí pripraviť na nástrahy sveta financií.

Žiadna námietka klienta nie je neprekonateľné. Vašich ľudí naučíme hľadať spôsoby ako sa veci dajú robiť a nie dôvody prečo to nejde.

Naše riešenia u našich zákazníkov

Pre podnikanie bez starostí…

Podnikáte vo svete financií a peňazí? Máme pre vás pripravené unikátne riešenia na mieru, aby ste mohli plnohodnotne venovať vášmu biznisu. Starosti nechajte na nás.

Pošlite nám správu

Rýchla správa

Rýchla správa