Naše riešenia

komunikačné službyspráva klientovwebová stránkapredajné zurčnosti

pre vaše podnikanie

Divízia ATLANTIS FINANCE poskytuje komplexné služby pre firmy pôsobiace v oblasti financií, poistenia a správy aktív. Od školení predajných zručností, cez vývoj a správu systémov až po tvorbu webových stránok.

Všetko pod jednou strechou

Pre začínajúcu firmu vo svete financií sme zabezpečili komplexné služby. Vytvorili sme pre nich webovú stránku na mieru, zabezpečili komunikáciu v rámci firmy založenú na Office 365 a Workplace. Pre nových kolegov potom zabezpečuje školenia predajných zručností a tiež nastavenia mailov a prístupu do systému na správu klientov.

Webová stránka 95%
Komunikácia 100%
CRM riešenie 85%

Portál o svete financií a peňazí

Pre nášho klienta sme vybudovali portál, ktorý sa venujeme témam zo sveta financií a peňazí vrátane možnosti vytvorenia účtu, budúceho spoplatnenia obsahu a vytvorenia vlastného eshopu. Samozrejmosťou bolo aj vybudovanie špeciálnej časti, kde návštevníci nájdu aktuálny vývoj a hodnotu vybraných akcií a akciových indexov. Okrem toho sme zabezpečili kompletnú komunikáciu medzi redaktormi prostredníctvom služieb Office 365 a Workplace.

Webová stránka 100%
Komunikácia 95%
Akciové indexy a akcie 90%

Naše riešenia u našich zákazníkov

Pre podnikanie bez starostí…

Podnikáte vo svete financií a peňazí? Máme pre vás pripravené unikátne riešenia na mieru, aby ste mohli plnohodnotne venovať vášmu biznisu. Starosti nechajte na nás.

Pošlite nám správu

Rýchla správa