Naše služby

komunikačné službysystémy pre správu klientovwebové stránkyškolenia predajných zručností

pre firmy zo sveta financií

Divízia ATLANTIS FINANCE poskytuje komplexné služby pre firmy pôsobiace v oblasti financií, poistenia a správy aktív. Od školení predajných zručností, cez vývoj a správu systémov až po tvorbu webových stránok.

Sme špecialisti na poskytovanie poradenstva a servisu pre firmy pôsobiace vo svete financií, peňazí. Pomôžeme vám rozbehnúť vašu novú firmu, ale tiež zmodernizovať ťažkopádnu firmu, ktorá ešte neobjavila čaro moderných technológií 21. storočia.

Naše riešenia vám sprístupnia rýchlu a efektívnu komunikáciu vo vašej firme. Postaráme sa o komplexné nastavenie, podporu pre vašich zamestnancov a tiež ich zaškolenie (ak to bude vôbec potrebné, keďže naše riešenie je jednoduché a užívateľsky prívetivé). Nemusíte nič nastavovať a spravovať o všetko podstatné sa postaráme. Navyše môžete využiť plnohodnotné riešenie pre správu dokumentov, tabuliek a prezentácii. Súčasťou je aj takmer nevyčerpateľná mailová schránka aby ste neprišli o žiadny dôležitý mail.

Riadenie vzťahov so zákazníkmi nemusí byť komplikované ani náročné. Vďaka prehľadnému a jednoduchému systému na správu vašich zákazníkov s nimi môžete byť v kontakte či už potrebujú hypotéku alebo poistenie. Svet financií podlieha aj prísnej regulácii a preto CRM systém funguje zároveň aj ako nástroj na plnenie všetkých zákonných povinností. Samozrejmosťou sú potom podrobné reporty, ktoré vám pomôžu pri vašom podnikaní.

Online život je dnes rovnako dôležitý ako ten fyzický. Vašej firme nesmie chýbať vlastná webová stránka. Základným pilierom úspechu je aj prítomnosť na sociálnych sieťach. Zverte spravovanie vašej webovej stránky a profilov na sociálnych sieťach nám. Ušetrený čas potom môžete venovať vášmu podnikaniu a biznisu.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z o sveta financií, poistenia a správy aktív dokážeme vašich ľudí pripraviť na nástrahy sveta financií. Žiadna námietka klienta nie je neprekonateľné. Vašich ľudí naučíme hľadať spôsoby ako sa veci dajú robiť a nie dôvody prečo to nejde.

white-logo-glyph

Pomohli sme týmto firmám

Naše služby

Divízia ATLANTIS FINANCE poskytuje komplexné služby pre firmy pôsobiace v oblasti financií, poistenia a správy aktív. Od školení predajných zručností, cez vývoj a správu systémov až po tvorbu webových stránok.

Komunikácia

Komunikácia vo firme je dôležitá a mala by byť na prvom mieste. Vďaka naším nástrojom budú ľudia vo vašej firme komunikovať jednoducho a rýchlo. Navyše naše komunikačné nástroje sa prispôsobia tomu ako vaša firma rastie a ako sa rozvíja.

Systémy

Aby vaša firma dokázala fungovať, tak sa nezaobíde bez kvalitných a spoľahlivých systémov. Naučíme vás pracovať so CRM systémom, tak aby ste vaše podnikanie povýšili na vyššiu úroveň.

Webstránka

Pokiaľ chcete byť vo svete financií úspešnou firmou, tak vám nesmie chýbať vlastná webová stránka. Prezentácia na internete a sociálnych sieťach vám získa nových zákazníkov, ktorí vám prinesú nové obchody a zvýšia váš zisk.